درمان دیسک کمر اصفهان نکاتی برای استفاده از بریس

نکات مفید برای استفاده روزمره از بریس

نکاتی برای استفاده از بریس : اگر پزشک استفاده از بریس را به شما توصیه کرده است، باید در نظر داشته باشید که این یک روش درمانی ساده‌ نیست و جایگزین درمان‌های دیگر مانند فیزیوتراپی نخواهد شد. استفاده از یک بریس مخصوص که به صورت سفارشی و متناسب با فرم بدن شما ساخته شده است، ضروری است. هر شخص دارای فرم بدن منحصر به فردی است، به ویژه بدن یک بیمار مبتلا به اسکولیوز دارای فرم خاصی است که نیازمند توجه دقیق در ساخت بریس می‌باشد.

انواع بسیاری از بریس وجود دارد و پزشک شما نوع مناسب را تعیین خواهد کرد. نکاتی برای استفاده از بریس وجود دارد در ابتدا پوشیدن بریس اندکی غیر عادی به نظر می‌رسد و حتی ممکن است بسیار ناراحت کننده باشد. اما صبور باشید و تدریجا” خود را به پوشیدن بریس عادت دهید. بهتر است برای شروع، هر دفعه فقط یک ساعت از بریس استفاده کنید، سپس این زمان را در یک روز افزایش دهید. پس از یک هفته یا بیشتر می‌توانید اکثر ساعات روز را با پوشیدن بریس بگذرانید. معمولا” در زمان استحمام و یا هنگام خواب می‌توانید بریس را باز کنید. پزشک با دستورالعمل خاصی در این زمینه شما را راهنمایی خواهد کرد.

درمان دیسک کمر اصفهان نکاتی برای استفاده از بریس

درمان از طریق تزریق برای موارد اسکولیوز بزرگسالان انجام می‌شود.
اگر چه هنوز موفقیت آمیز بودن این روش برای درمان طولانی مدت بسیاری از بیماران ثابت نشده است، اما موارد خاصی وجود دارد که استفاده از تزریق در بهبود انحراف ستون فقرات (اسکولیوز) موثر بوده است.


بیشتر بخوانید:

علت انحراف ستون فقرات

روش های درمان انحراف ستون فقرات

درمان دیسک کمر 

درمان دیسک کمر با انجام حرکات ورزشی