دکتر امیر قنبریان

دکترای پزشکی و متخصص کایروپرکتیک از آمریکا

دارای بوردهای ایالتی و ملی آمریکا NBCE

عضو انجمن علمی کایروپرکتیک کالیفرنیا CCA

آدرس: خیابان توحید میانی، ساختمان توحید میانی، طبقه ۵، داروخانه دی

تلفن: ۳۱۳۱۰۱۷۰-۰۳۱

تلفن: ۰۹۳۹۸۳۶۷۵۷۵

روز و ساعات کاری :

همه روزه بجز پنجشنبه ها و صبح یکشنبه ها


 

اوزون تراپی را می توان به چند طریق انجام داد و از مزایای درمانی اوزون بهره برد:
تزریق: اوتوهموتراپی: ۱۰۰ ا ۱۵۰ میلی لیتر از خون گرفته می شود و میزان مشخصی از اوزون با غلظت محاسبه شده و دقیق به خون اضافه می شود و سپس خون مجددا در بدن تزریق می شود.


تزریق مستقیم: اوزون مستقیما در مفصل، عضله یا تومور تزریق می شود.


انتقال از طریق پوست: استفاده از آب ترکیب شده با اوزون


به چند جلسهی درمانی نیاز است؟
تعداد جلسات درمانی به نوع مشکل یا آسیب دیدگی و محل آسیب دیدگی بستگی دارد و برخی اوقات حتی یک جلسهی درمانی نیز می تواند مشکل را برطرف کند و در برخی موارد دیگر به تعداد جلسات بیشتری نیاز است. ما در این کلینیک خدمات مشاوره ی رایگان را ارائه می دهیم و شما طی این جلسهی مشاوره می توانید متوجه شوید که آیا این روش درمانی برای شما مناسب است یا خیر و این که به چند جلسهی درمانی نیاز دارید. پاسخگویی شما به این درمان به سن، سلامتی، سوابق پزشکی و نحوه ی انجام مراقبتهای خانگی (بعد از درمان) بستگی دارد. اغلب افراد با انجام تنها یک تزریق، بهبودی چشمگیری را مشاهده می کنند.

این روش تا چه حد ایمن و بی خطر است؟
در صورتی که تزریق اوزون توسط یک متخصص که برای تزریق اوزون آموزش دیده است، انجام شود این روش کاملا ایمن و بیخطر خواهد بود. از آنجایی که خود اوزون عامل از بین بردن باکتری ها و ویروس ها است، معمولا تزریق اوزون نمی تواند ایجاد عفونت کند. سایر خطرات و عوارض جانبی تزریق اوزون مشابه با هر تزریق دیگری است و بیشترین عارضهای که ممکن است ایجاد شود، تورم و کبودی خفیف لست. اوزون تراپی و تزریق اوزون، روش های درمانی بسیار محبوبی هستند و در اروپا، آمریکا و دیگر کشور های آسیایی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند و به عنوان بخشی اصلی از روند درمان پذیرفته شدهاند.